FOTO/ Kush është polici bashkiak i Tiranës që u vu në pranga, bashkë me kolegun i merrte para të rinjve që konsumonin hashash

FOTO/ Kush është polici bashkiak i Tiranës që u vu në pranga, bashkë me kolegun i merrte para të rinjve që konsumonin hashash

1669474537_foto.jpg

Report Tv ka siguruar fotografinë e policit bashkiak të Tiranës Sajmir Muzikanti, 39 vjeç. Ai u vu me pranga bashkë me Serxhio Canin pasi të dy kapnin të rinjtë te Liqeni i Tiranës, ku konsumonin hashash dhe i merrnin 20-50 mijë lekë që të mos i arrestonin.


Lajmi kryesor:

Kapnin të rinj që pinin hashash nga liqeni i Tiranës dhe u merrnin deri në 50 mijë lekë në këmbim të lirisë, arrestohen dy policë! Nisin procedurat e përjashtimit


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Nga balta e Superligës te Napoli, Rrahmani pranë titullit në Serie A: I lumtur që nuk pësojmë

Nga balta e Superligës te Napoli, Rrahmani pranë titullit në Serie A: I lumtur që nuk pësojmë