FOTO/ Kush është pronari i makinës që iu vu tritol mëngjesin e sotëm, i hetuar për një vrasje në '92-in

1571395921_bylyku.jpg

Report Tv siguron foton e Artion Bylykut, pronarit të makinës të cilës i ishte vendosur një tritol. Mësohet se Bylyku merrej me tregti makinash dhe ka qenë i hetuar për një vrasje të ndodhur në vitin 1992. Tre pistat ku po hetohet ngjarja e ndodhur janë konkurrenca, hakmarrja dhe konflktet e pronësisë.

Benzi ku u vendos lënda plasëse


Lajmi kryesor:

Tiranë- Tritol kunatit të porositësit të vrasjes së Devi Kasmit, Benz-i shpërthen në flakë sa hapet dera!


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?×

Lajmi i fundit

John

Ish-deputeti i PD-së Shehaj darkon me Andrea Bocellin e Mateo Salninin: Të gjithë italianët duan një Shqipëri europiane!