FOTO/ Kush ishte gruaja që u vra nga burri për shkaqe xhelozie në Durrës

1563557495_AdriatikKukaHazbijeKuka.jpg

Report TV siguron fotot e viktimës dhe autorit të ngjarjes së ndodhur ditën e sotme në Durrës ku Hazbije Kuka u qëllua me thikë në zemër nga bashkëshorti i saj Adriatik Kuka, ngjarje e cila dyshohet se ka ndodhur për shkaqe xhelozie.


Lajmi kryesor:

Krimi në familje trondit Durrësin/ Burri xheloz vret me thikë në zemër gruan 36-vjeçare (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Autoritetet në Britani akuzojnë rusin e tretë për helmimin me Novichok të ish-agjentit rus, vajzës së tij dhe vrasjen e një polici britanik në Salisbury