FOTO ky është hoteli në ‘Myslym Shyri’ që u tjetërsua nga 2 vëllezërit, u kallëzuan nga nëna

FOTO ky është hoteli në ‘Myslym Shyri’ që u tjetërsua nga 2 vëllezërit, u kallëzuan nga nëna

1656499038_2M2A5875scaled.jpg

Report Tv mëson se hoteli i cili është tjetërsuar nga vëllezërit Turtulli është hotel ‘Europa’.


Lajmi kryesor:

Nëna kallëzon 2 djemtë: Më morën hotelin 5 katësh në qendër të Tiranës, zhdukën dokumentet në Kadastër! Pezullohen 7 punonjësit që i ndihmuan! Skema si u tjetërsua prona


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj

'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj