FOTO/ Ky është vëllai i Talo Çelës që u ekzekutua teksa pinte kafenë, punonte taksist në të zezë

Viktima Bujar Çela

Report Tv ka siguruar foton e Bujar Çelës, i cili u ekzekutua mëngjesin e sotëm teksa pinte kafenë e mëngjesit.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet në 60 sec vëllai i Talo Çelës, 20 gëzhoja në vendin e ngjarjes! 3 autorët u veshën si policë, RENEA kontrolle në Bradashesh, 6 të shoqëruar (VIDEO)


Ora 09:08
Elbasan/ Ekzekutohet vëllai i Talo Çelës, fotot e viktimës dhe lokalit ku ndodhi vrasja

Viktima Bujar Çela

1 / 12

Lokali ku u qëllua Bujar Çela dhe makina e tij që përdorte për taksi

2 / 12

Viktima Bujar Çela

3 / 12

Talo Çela, i kërkuar për grabitjen në Rinas, vëllai i viktimës

4 / 12

Viktima Bujar Çela

5 / 12

Makina e djegur sot që dyshohet se përdorën autorët për vrasjen

6 / 12

Lokali ku u qëllua Bujar Çela dhe makina e tij që përdorte për taksi

7 / 12

Makina që Bujar Çela përdorte për të punuar si taksist

8 / 12

Lokali ku u qëllua Bujar Çela dhe makina e tij që përdorte për taksi

9 / 12

Lokali ku u qëllua Bujar Çela

10 / 12

Makina e djegur sot që dyshohet se përdorën autorët për vrasjen

11 / 12

Makina e djegur sot që dyshohet se përdorën autorët për vrasjen

12 / 12
B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve