FOTO LAJM/ Rama shkon ta takojë Bajram Begajn në Kuvend

FOTO LAJM/ Rama shkon ta takojë Bajram Begajn në Kuvend

Edi Rama dhe Bajram Begaj

 

Teksa po përgatitet Komisioni për zgjedhjen e presidentit, kryeministri Edi Rama është ngritur nga karrigia për të takuar Bajram Begajn. Në pamje duket momenti kur Rama shkon pranë vendit ku po qëndron Begaj dhe i jep dorën. Edhe Begaj ngrihet nga karrigia për të përshëndetur kryeministrin dhe të dy janë të buzëqeshur.


Lajmi kryesor:

Me 78 vota pro, Bajram Begaj zgjidhet presidenti i ri! Rrjedh 1 votë nga opozita! LSI merr pjesë në proces, PD e bojkoton! Alibeaj: Farsë e Ramës! Berisha kundër Metës: Shkeli Kushtetutën


Ora 18:26
Rama shkon të takojë Bajram Begajn në Kuvend
A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: S’ka më nevojë për publicitet

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: S’ka më nevojë për publicitet