FOTO LAJM/ Rama takon Vuçiç, Zoran Zaev dhe Ana Brnabic në Serbi


Kryeministri Edi Rama ndodhet në Serbi për një vizitë dy ditore, ku pritet të firmoset një marrëveshje mes Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë për sa i përket heqjes se barrierave të ndryshme për biznesin. Së fundmi janë publikuar edhe pamjet ku kryeministri Rama është së bashku me presidentin serb Aleksandër Vuçiç, kryeministren Serbe Ana Brnabic dhe kryeministrin e Maqedonise së Veriut, Zoran Zaev. 


Lajmi kryesor:

Mini Shengeni i Ballkanit/ Rama mbërrin në Serbi, takohet me Vuçiç, Zaev e Ana Brnabic


Ora 20:27
Rama takon Vuçiç, Zoran Zaev dhe Ana Brnabic në Serbi

Foto nga takimi i kryeministrave

1 / 4

Foto nga takimi i kryeministrave

2 / 4

Foto nga takimi i kryeministrave

3 / 4

Foto nga takimi i kryeministrave

4 / 4
/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?×

Lajmi i fundit

John

Hidhen me këmbë e me duar, kërcimi epik i dy mjekeve kur shërohet pacienti i fundit me COVID