VIDEO/ Makina e e Ridvan Ramazanit të ekzekutuar në Shkodër

 

Kjo është makina tip "BMW X5" e 46-vjeçarit Ridvan Ramazani, i cili u ekzekutua ditën e sotme në Shkodër.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

IGJEUM: Në datat 23-26 janar rrezik përmbytje! Reshje të forta Shkodër, Vlorë e Gjirokastër! Drejtoria detare: Lartësia e dallgës deri 3 m