FOTO /Marina Vjollca një kuzhiniere e vërtetë, ja cili është 'specialiteti' e saj

Marina Vjollca, moderatore

Moderatorja Marina Vjollca është një nga personazhet më të dashur të showbizzit shqiptar. Shpesh herë Marina ndan me ndjekësit e saj video dhe foto nga jeta e saj e përditëshme.

Përveç modelimit, së fundmi, ajo na ka treguar se është një eksperte e vërtetë në kuzhinë. Nëpërmjet një postimi në Instastory ajo na tregon se ka gatuar pasta dhe vërtetë duket se është e zonja në gatim.

Postimi i Marina Vjollcës në Instagram

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të pranojnë institucionet shtetërore ulje të pagave si kontribut për situatën e krijuar nga COVID-19?

Komento