FOTO/ Ndez Instagramin bashkëshortja e Sneijder-it

FOTO/ Ndez Instagramin bashkëshortja e Sneijder-it

Yolanthe Cabau

Modelja holandeze Yolanthe Cabau është një nga Wags-at më sexy në planet.

Mirëpo disa muaj më parë u përfol për një krizë në marrëdhënien e saj me Wesley Sneijder, por kur mesfushori mori një çmim me rastin e tërheqjes nga “Tulipanët”, ai ia ka dedikuar pikërisht bashkëshortes së tij.

Çifti ka një djalë, të cilin Yolanthe e ka pikë të dobët. Hedh gjithmonë foto më të në Instagram, disi më pak me Sneijderin.

Gjithsesi ata kanë arritur t’i shuajnë zërat për një krisje të mundshme të marrëdhënie së tyre. Yolanthe është shumë e bukur dhe duket që Sneijder lë kokën për të.

Gjithashtu edhe fansat e bukuroshes holandeze nuk hezitojnë ta komplimentojnë për fizikun e mrekullueshëm.

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Zyrtare/ Kampionati Europian 2025 për moshat U-17 do zhvillohet në Shqipëri

Zyrtare/ Kampionati Europian 2025 për moshat U-17 do zhvillohet në Shqipëri