FOTO/ Përballja me Kroacinë, Kombëtarja mbërrin në Hamburg! Ja kur Sylvinho del para mediave

FOTO/ Përballja me Kroacinë, Kombëtarja mbërrin në Hamburg! Ja kur Sylvinho del para mediave

Kombëtarja në Hamburg

Kombëtarja e futbollit ka mbërritur në Hamburg, qyetin ku nesër në 15:00 do përballet me Kroacinë për ndeshjen e dytë të Grupit B në Euro 2024. Kuqezinjtë kanë mbërritur pa probleme dhe janë akomoduar në hotel, teksa në 18:00 do zhvillojnë stërvitje në stadiumin e "St. Paulit" dhe jo në atë të ndeshjes.

UEFA ka marrë masa që fusha për nesër të jetë në gjendje sa më të mirë, duke mos i lejuar ekipet të stërviten në tapetin e "Volksparkstadion". Ndërkohë, në orën 17:15 do të mbahet konferenca për shtyp e trajnerit Sylvinho dhe kapitenit të ekipit, Berat Gjimshti.


Lajmi kryesor:

Nesër ndeshja me Kroacinë, UEFA: Shqipëria me 3 ndryshime në formacione! 'Penalizohet' Hysaj, në fushë priten Ismajli e Hoxha


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë