FOTO - VIDEO/ Protesta para Bashkisë së Tiranës, militantët e Berishës heqin me dhunë gardhin rrethues të policisë

Militantët e Berishës kanë rrezikuar jetën e policëve gjatë protestës para Bashkisë së Tiranës duke hedhur molotovë.

Më pas, militantët e ish0kryeministrit kanë hequr edhe gardhin rrethues të vendosur nga policia. Me forcë, duke përdorur edhe litarë, kanë arritur të zhvendosin kangjellat dhe disa si blloqe betoni që mbajnë kangjellat. 


Lajmi kryesor:

Vula e PD-së nuk shton numrin e protestuesve para bashkisë së Tiranës, janë sërish një grusht! Të maskuarit hedhin molotovë, digjen goma


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Tetë vite nga Reforma në Drejtësi, ambasada e SHBA: Qëndrojmë pranë institucioneve të drejtësisë, reforma po jep rezultate

Tetë vite nga Reforma në Drejtësi, ambasada e SHBA: Qëndrojmë pranë institucioneve të drejtësisë, reforma po jep rezultate