Foto që ngriti dyshime...! Elia Zaharia në pritje të ëmbël ? Ja reagimi i saj (FOTO)

Në pallatin mbretëror Elia Zaharia Zogu dhe Princ Leka pritën në një mbrëmie gala disa familje të rëndësishme austriake, gjermane dhe zvicerane për prezantimin e potencialeve natyrore dhe turistike të vendit tonë.

Në një prej fotove të postuara në rrjetet sociale Elia ishte krah ish deputetes Grida Duma, por dikush pa një detaj në barkun e saj.

‘Më duket se kemi të reja, sipas fotos’ ka shkruar komentuesja duke hamendësuar se ajo mund të ishte shtatzënë. 

Por Elia nuk e ka lënë me kaq, ajo ka sqaruar se nuk ka asnjë të re.

‘E reja është shumë pica dhe pasta’ është përgjigjur Elia duke lënë të kuptohet se nuk ka ende asnjë lajm të tillë.

 • Sondazhi i ditës:

  Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento

Komente

 • Tir: 14/07/2019 07:19

  Po cte lidh ty me GD moj vajze?!! Kujdes se te ben gjemen ajo...

  Përgjigju
 • Beni: 13/07/2019 13:27

  Po pse i punon atij stapit te gjate?

  Përgjigju
 • Durrsaku: 13/07/2019 10:45

  Elia e ke prishur vedin me ket foto turp.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Një jetë mes fotosh, publikohet në Muzeun Marubi ekspozita e Rraboshtës: Fotografi i njerëzve të thjeshtë