FOTO/ Rama i qeshur në kafe: Me gjyshet vlonjate dhe nipat e mbesat e tyre

Edi Rama me gjyshet në Vlorë

Gjatë vizitës në qytetin e Vlorës për t'u takuar me strukturat e Partisë Socialiste dhe bizneset në Vlorë, kryeministri Edi Rama është ndalur për të zhvilluar një bisedë me gjyshet vlonjate, në një lokal të zonës.

Rama ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket i qeshur me disa gjyshe në Vlorë.

Me gjyshet vlonjate dhe nipat e mbesat e tyre”, shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Rama në Vlorë: Do hapen lokalet brenda, ministria jep sot detajet! Jo më inspektime bizneseve, vetëm monitorim kundër punës në të zezë


D.P./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike është i pavarur nga Lulzim Basha?×

Lajmi i fundit

John

Trafikimi me nënshtetësitë, Meta sulm gazetarëve. Bollino: Presidenti po tradhëton Kushtetutën dhe rolin e tij