FOTO/ Rita Ora çmend Parisin me format e saj fizike

FOTO/ Rita Ora çmend Parisin me format e saj fizike

Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vendosi të shkrijë sërish internetin teksa shijoi një festë të çmendur në Paris. Ditët e fundit, ajo ka shijuar pushimet luksoze në kryeqytetin francez me familjen e saj.

Ajo shfrytëzoi udhëtimin e saj pasi mori pjesë në javën e modës në Paris, duke festuar edhe ditëlindjen e nënës së saj. Gjatë fundjavës, këngëtarja u pa e veshur me pallto leshi të kombinuar me shumë unaza floriri nëpër duar.

Por në një postim të kohëve të fundit, Rita Ora realizoi edhe një selfie mahnitëse në pasqyrë, e cila tregon format e saj mahnitëse dhe të tonifikuar.

1/2
S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!