(FOTO) Rrëzohet pema në Korçë, zë poshtë dy makina

(FOTO) Rrëzohet pema në Korçë, zë poshtë dy makina

Rrëzohet pema në Korçë

Një pemë është rrëzuar duke zënë poshtë dy makina, mbrëmjen e sotme në Korçë. Pema u rrëzua pranë terminalit të qytetit, rreth orës 20:00 

Makinat janë dëmtuar, ndërsa nuk ka të lënduar. Banorët thonë se pemët ishin të dëmtuara, të thara ose të kalbura.

Policia dhe zjarrfikësja shkuan në vendngjarje për të hequr pemët.

1660419976_WhatsAppImage20220813at9.23.55PM.jpeg

Pema e rrëzuar në Korçë

D.GJ/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Banesë pa dyer e dritare, Report Tv në familjen e varfër në Kombinat! Kryefamiljarja: Vini dorën në zemër, na ndihmoni

Banesë pa dyer e dritare, Report Tv në familjen e varfër në Kombinat! Kryefamiljarja: Vini dorën në zemër, na ndihmoni