FOTO/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku marrin bekimin nga Papa Françesku

FOTO/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku marrin bekimin nga Papa Françesku

Foto nga dasma e Rudina Dembacajt dhe Mark Frroku (tetor 2021)

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka postuar në rrjetet e saj sociale në Instagram ku tregon që bashkëshorti, Mark Frroku dhe familja e saj kanë marrë bekimin Apostolik nga Papa Françesku.

‘Shenjtëria e tij Françesku i jep Bekimin e tij të përzemërt Apostolik Mark Frrokut dhe familjes së tij.’- shkruhet në postimin e aktores.

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë 2 vite më parë.

Kujtojmë që ish-bashkëshortja e Markut, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundjeje. Ata kanë 3 fëmijë së bashku, 2 vajzat Mara dhe Erta dhe djalin Leonard. Nga ana tjetër Rudina është mamaja e një vajze, Viktoria.

Foto e publikuar nga Rudina Dembacaj

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Prifti Rrezes: 11/12/2023 10:17

  Kush e ka firmos?

  Përgjigju
 • Alb: 01/12/2023 14:39

  Sa te jete feja vetum injorance dhe burku do te kete per popujte.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Vijon montimi i Urës së Madhe në Kukës, nis vendosja e shtresave të stabilizantit dhe asfaltimi i tyre

Vijon montimi i Urës së Madhe në Kukës, nis vendosja e shtresave të stabilizantit dhe asfaltimi i tyre