FOTO/ Taulant Balla viziton në spital efektiven e policisë, u plagos në këmbë sot në Elbasan

FOTO/ Taulant Balla viziton në spital efektiven e policisë, u plagos në këmbë sot në Elbasan

1619018199_balla.jpg

Taulant Balla, Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, njëherazi drejtuesi politik i kësaj force politike në Qarkun e Elbasanit ka vizituar pak minuta më parë në spitalin e Elbasanit, efektiven e plagosur të forcave shqiponja, Xhensila Sota.

Sota është qëlluar në këmbë dhe duke që është në gjendje të mirë shëndetësore.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen