FOTO/ Telenovela ka fund të lumtur, pajtohen Mauro dhe Wanda: Kjo është jeta ime që u shndërrua në grua

FOTO/ Telenovela ka fund të lumtur, pajtohen Mauro dhe Wanda: Kjo është jeta ime që u shndërrua në grua

Mauro dhe Wanda

Pas shumë ulje-ngritjesh, Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë rikthyer bashkë. Sulmuesi i Galatasaray dhe bukuroshja e televizionit për disa javë kanë qenë në qendër të medieve rozë pas deklaratave kundër njëri-tjetrit. Shkëputja dhe largësia për disa kohë mes tyre ka sjellë edhe reflektimin, me dyshen që është ribashkuar.

Është futbollisti që thotë fjalë të ndjera për bashkëshorten, çka tregon se janë rikthyer sërish bashkë. "Nuk ishte gruaja e jetës time, ishte jeta ime që u shndërrua në një grua. Historitë e Disney kanë gjithashtu një sezon të dytë. Të dua Wanda Nara", shkruan Icardi. Kujtojmë se së bashku ata kanë dy fëmijë.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi