Wanda Nara përshkruan natën e parë erotike me Icardin: Dysheku u shkatërrua totalisht, të nesërmen pija qetësues

Wanda Nara përshkruan natën e parë erotike me Icardin: Dysheku u shkatërrua totalisht, të nesërmen pija qetësues

Mauro Icardi dhe Wanda Nara

Bashkëshortja e Mauro Icardit, modelja Wanda Nara, e cila deri dje ishte hermetike kur bëhej fjalë për jetën personale, së fundi ka treguar detaje nga fillimi i lidhjes së saj me sulmuesin argjentinas.

Gjatë një interviste në emisonin “Rumis”, që transmetohet në Argjentinë dhe ku moderatore është motra e modeles, Nara ka përshkruar natën e saj të parë me Icardin.

“Ai dyshek duhet të jetë përdorur nga më shumë se 200 gra, por pas meje ishte shkatërruar totalisht. Ai dyshek nuk mund ta jetë përdorur më. Mbaj mend dhimbjen që ndjeva të nesërmen, sepse nuk isha mësuar të jepja gjithçka. Mora ibuprofen çdo katër orë”, shtoi anda pa lënë mënjanë asnjë detaj.

“Mendoj se nëse nuk do të kishte funksionuar atë natë, nuk do të kishte ndodhur gjithçka që ndodhi mes nesh ”,- shtoi modelja.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?



×

Lajmi i fundit

Shpërthim me tritol në një apartament në Elbasan, dëmtohet një 26-vjeçar! Lënda plasëse ishte vendosur në hyrjen e dy grave që jetonin me qira

Shpërthim me tritol në një apartament në Elbasan, dëmtohet një 26-vjeçar! Lënda plasëse ishte vendosur në hyrjen e dy grave që jetonin me qira