FOTO/ Vrasja në Shkodër, ky është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmjen e sotme

FOTO/ Vrasja në Shkodër, ky është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmjen e sotme

1695329638_valterfierza.jpg

Personi që shihni në foto është Valter Fjerza, 33-vjeçari i cili u ekzektua mbrëmjen e sotme në fshatin Hot i Ri në Shkodër.


Lajmi kryesor:

Vritet 33-vjeçari në Shkodër, i vëllai e gjen të ekzekutuar jashtë makinës! Shkak dyshohet një konflikt në lokal (EMRI+VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gigi Hadid magjeps me paraqitjen e rrallë në Javën e Modës në Paris.

Gigi Hadid magjeps me paraqitjen e rrallë në Javën e Modës në Paris.