FOTO/ Çifti më i famshëm i momentit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck 'gdhendin' dashurinë e tyre në trup, bëjnë të njëjtë tatuazh për Shën Valentin

FOTO/ Çifti më i famshëm i momentit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck 'gdhendin' dashurinë e tyre në trup, bëjnë të njëjtë tatuazh për Shën Valentin

JenniferLopez dhe Ben Affleck

Jennifer  Lopez  dhe bashkëshorti i saj Ben Affleck përjetësuan dashurinë e tyre me anë të një tatuazhi të përbashkët. Ata e ndanë këtë lajm të ri me të gjithë ndjekësit e tyre në rrjete sociale ditën e Shën Valentinit.

Ata janë shumë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit dhe nuk e fshehin. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u martuan gushtin e kaluar.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar aktorja 53-vjeçare në një seri fotosh të bukura në Instagram.

Në foton e parë, J.Lo ka treguar tatuazhin e saj të ri, i cili përmban një simbol të pafundësisë dhe një shigjetë me inicialet e tyre. Affleck gjithashtu ka të njëjtin tatuazh.

F.D/K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Donald Trump i rikthehet fushatës pas Kuvendit Kombëtar Republikan

Donald Trump i rikthehet fushatës pas Kuvendit Kombëtar Republikan