FOTO-EKSKLUZIVE/ Ky është personi që u plagos në zyrën elektorale të PD-së

1618855034_abcd678b8d2e41b182eda31f2e73dfe4.jpg

Ky është Bledar ose Bledi Oshtuni që mbeti i plagosur si pasojë e të shtënave me armë në zyrën elektorale të PD-së


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur! Basha: Atentat nga një kryeministër që e di se do humbë! Rama: Mos nxit tension, të arrestohet autori! Mister shkaqet


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Rama uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni