FOTOLAJM/ As Benet Becit, as Bardh Spahisë! Qytetari në Shkodër voton për kryebashkiak Luiz Ejllin

FOTOLAJM/ As Benet Becit, as Bardh Spahisë! Qytetari në Shkodër voton për kryebashkiak Luiz Ejllin

Luiz Ejlli

Zgjedhjet vendore për 61 bashkitë e vendit u mbajtën 2 ditë më parë dhe kur fokusi duhet të ishte te kandidatët për kryebashkiakë, fenomeni Luiz Ejlli ishte ende aktiv.

Një prej qytetarëve që ishte përballë Benet Becit dhe Bardh Spahisë për drejtimin e bashkisë Shkodër, zgjodhi që të shkruante emrin e artistit që ka thyer rekorde shikueshmërie.

Me shkronja të mëdha ka shkuajtur Luiz dhe ka vënë X duke pretenduar se votën për kryebashkiak ia jep atij.

Fleta e votimit ku shkroi emrin e Luizit

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • John: 16/05/2023 13:40

    shoqeri e rrotkarizuar

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Bangladeshi përfshihet nga protesta të dhunshme studentore, 151 persona humbin jetën

Bangladeshi përfshihet nga protesta të dhunshme studentore, 151 persona humbin jetën