FOTOLAJM/ Berisha uron 8 marsin në Mallakastër brenda sallës së mbushur plot me burra

FOTOLAJM/ Berisha uron 8 marsin në Mallakastër brenda sallës së mbushur plot me burra

Berisha gjatë takimit të tij me simpatizantët demokratë në Mallakastër uroi edhe 8 marsin, ditën ndërkombëtare të grave. Por pavarësisht kësaj dite, në salla ku Berisha mbajti takimin, ishte e stërmbushur vetëm me burra, me një përfaqësim tepër të vogël të grave.


Lajmi kryesor:

Takimet e Yuri Kim me Alibeajn, Metën dhe Gjiknurin, reagon Berisha: U bë e gjallë sot pas dy muajsh, nuk ka moral të flasë për zgjedhjet


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Mbyti të ëmën me qese plastmasi, fqinjët e tronditur në Përmet: S’e dinim që i biri kishte depresion, është ekselent! Doktorët s’i dhanë asgjë

Mbyti të ëmën me qese plastmasi, fqinjët e tronditur në Përmet: S’e dinim që i biri kishte depresion, është ekselent! Doktorët s’i dhanë asgjë