Fotolajm/ Dëbora shtrohet në Parkun Kombëtar të Drilonit, destinacion i preferuar për turistët

Foto nga Parku Kombëtar i Drilonit

Temperaturat e ulëta kanë përfshirë të gjithë Shqipërinë ku në disa qytete ka sjellë dhe reshje dëbore.

‘Qilimi i bardhë’ është shtruar dhe në Parkun Kombëtar të Drilonit në Pogradec e cila është një nga mrekullitë natyrore në vendin tonë.

Edhe në këto ditë të acarta, Driloni mbetet një pikë e preferuar e turistëve shqiptarë të cilët shijojnë atë çka ofron natyra në këtë zonë.


Lajmi kryesor:

Temperatura të ulëta deri në -11 gradë, si paraqitet situata në qarkun e Korçës! Rrugët të gjitha të hapura


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento

Komente

  • Majmuni: 17/01/2021 19:56

    Arnautët apo heterogjenet e atij Liqeni fantastik,e kanë shëmtuar , përdhunuar Gjithë territorin..

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë