FOTOLAJM/ Reshjet e dëborës zbardhin fshatrat turistik të Librazhdit

Foto nga Librazhdi

Temperaturat e ulëta kanë sjellë reshje dëbore dhe në fshatrat turistik të Librazhdit, në Steblevë, Fushë-Studen.

Siç shihet dhe në pamjet e siguruara nga Report Tv, shtresat e dëborës janë magjepsëse në këto zona.

Reshjet e dendura të dëborës kanë bllokuar thuajse të gjitha rrugët e zonës turistike ndërsa deri tani nuk raportohet për incidente.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal