FOTO-LAJM/ Dita e Pavarësisë, ish-anëtari i RENEA-s vesh kalin kuq e zi dhe bën paradë në sheshin 'Nënë Tereza'

FOTO-LAJM/ Dita e Pavarësisë, ish-anëtari i RENEA-s vesh kalin kuq e zi dhe bën paradë në sheshin 'Nënë Tereza'

Shkëlzen Brahaj, ish-anëtari i RENEA-s

109-vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, përveç ceremonive zyrtare, është festuar edhe në mënyra të veçanta. I tillë është Shkëlzen Brahaj, ish-anëtari repartit elitë të RENEA-s i apasionuar pas kuajve, i cili zhvilloi një paradë në sheshin 'Nënë Tereza'.

I veshur me ngjyrat e flamurit dhe me kalin e zi, Brahaj festoi në mënyrën më origjinale të mundshme. Ai, gjatë kohës që ishte pjesë e RENEA-s, ka shërbyer edhe në situatat e vështira të luftës ndaj kanabis sativa në Lazarat.


Lajmi kryesor:

109-vjetori i Pavarësisë, i treti përvjetor me kremtime të kufizuara! Festimet nisën nga Vlora ku u ngrit Flamuri! Të pranishëm Rama, Meta dhe Nikolla (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Audio-regjistrimi: Ish-Presidenti Trump pranon se nuk mund të deklasifikonte një dokument sekret

Audio-regjistrimi: Ish-Presidenti Trump pranon se nuk mund të deklasifikonte një dokument sekret