FOTOLAJM/ Droga në Divjakë
Noka "ndërton" avion prej letre

FOTOLAJM/ Droga në Divjakë<br />Noka "ndërton" avion prej letre
TIRANE - Një avion prej letre është “përgjigjja” e radhës që vjen nga Partia Demokratike, për ngjarjen e bujshme të bllokimit të avionit në Divjakë, ku sipas hetimeve të deritanishme dyshohet të përdorej për trafik droge drejt Italisë. Nga komisioni hetimor për lëvizjet në Polici, deputeti Flamur Noka ka ndërtuar një avion prej letre.

Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka mbajtur në dorë avionin prej letre ndërsa kryetari i Komisionit hetimor, Arben Ristani prezantonte konkluzionet e anëtarëve të opozitës të këtij komisioni për Lëvizjet në Polici. Noka ka zgjedhur momentin kur raporti dhe debatet mbi të kanë përfunduar, për ta hedhur avionin drejt anëtarëve të mazhorancës në komision duke thënë: Ra, ra!


Noka Avion me logo
(Në foto, deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka me avionin prej letre në komisionin hetimor për lëvizjet në polici)

noka avion me logoFoto të tjera

Redaksia Online
(Gre.M/Shqiptara.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku sërish me probleme shëndetësore, shtrohet në spital në Romë

Papa Françesku sërish me probleme shëndetësore, shtrohet në spital në Romë