Foto-Lajm / Erion Veliaj duke shkuar në Bashki me biçikletë

Foto-Lajm / Erion Veliaj duke shkuar në Bashki me biçikletë

Erion Veliaj

Kryebashkiaku Veliaj është një ndër politikanët që e përdor më së shumti biçikletën. Sikurse mund të shihni edhe nga kjo foto e realizuar sot, kryebashkiaku Erion Veliaj është fotografuar në orët e para të mëngjesit në Bulevardin Dëshmorët e Kombit duke shkuar për në punë me biçikletë.

Me këmishë dhe atlete, kryebashkiaku Veliaj ecën në korsinë e biçikletave. 

Shumë njerëz të njohur e kanë kthyer së fundmi biçikletën një mjet të zakonshëm për të lëvizur në kryeqytet.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ymeri: 04/09/2020 16:58

  BRAVO ERION PER KETE......BICIKLETA TE MBAN GJALLE MUSKUJT DHE NUK NDOT AMBIENTIN...

  Përgjigju
 • Yyy: 04/09/2020 11:27

  Ca fati ska asnje makine

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

LIVE/ 2 gola në 120 minuta, Sevilla dhe Roma i drejtohen penalltive! 7 të arrestuar në finalen e Europa League (VIDEO)

LIVE/ 2 gola në 120 minuta, Sevilla dhe Roma i drejtohen penalltive! 7 të arrestuar në finalen e Europa League (VIDEO)