FOTOLAJM/ Goditi me grusht Berishën, dhunuesi i gjakosur pasi e rrahën protestuesit

FOTOLAJM/ Goditi me grusht Berishën, dhunuesi i gjakosur pasi e rrahën protestuesit

Gentian Shehu, është personi i cili goditi me grusht Sali Berishën. Ai është arrestuar, ndërkohë që në këtë foto shikoni atë të gjakosur pasi protestuesit e tjerë bashkë me truprojat i dolën në mbrojtje Berishës dhe e rrahën.

 


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

VIDEO /Shenjat e plumbave në xhama dhe kangjella, pamjet pas të shtënave drejt Top Channel

VIDEO /Shenjat e plumbave në xhama dhe kangjella, pamjet pas të shtënave drejt Top Channel