FOTOLAJM/ Ish-bashkëpunëtorë të vjetër, Berisha dhe Jozefina Topalli 'çmallen' në Kuvendin e Rithemelimit

FOTOLAJM/ Ish-bashkëpunëtorë të vjetër, Berisha dhe Jozefina Topalli 'çmallen' në Kuvendin e Rithemelimit

Në kuvendin Kombëtar të Rithemelimit, me ftesë të Sali Berishës, janë rikthyer edhe ish-themelues të PD e bashkëpunëtorë të ish-kryeministrit, mes të cilëve edhe Jozefina Topalli. Si kolegë të vjetër, nuk ka munguar një takim i përzemërt mes Berishës dhe Topallit.


Lajmi kryesor:

'Rithemelimi' mbledh Kuvendin! Berisha rrëzohet teksa merr fjalën! Braktiset nga shumica e deputetëve të PD! Ndryshime statutore, më 22 maj zgjidhet kryetari i ri i partisë! Shkarkohet Alibeaj


  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Nga Sauku në Peqin për të kultivuar kanabis, merr fund aventura e 3 trafikantëve, e pëson dhe kryeplaku (VIDEO)