FOTOLAJM/ ‘Kejvina’ dhe ‘Trejsi’ në Rinas, ‘bishat’ e konfiskuara presin Blinken

FOTOLAJM/ ‘Kejvina’ dhe ‘Trejsi’ në Rinas, ‘bishat’ e konfiskuara presin Blinken

Makinat e sekuestruara Kejvinës dhe Trejsit

Dy makina luksoze prinë eskortën e sekretarit amerikan të Shtetit, Antony Blinken. Nga Rinasi për në Tiranë Blinken u shoqërua me dhjetëra makina të blinduara, si edhe mjetet e Policisë së Shtetit.

Por ajo që u vu re janë dy makinat luksoze, njëra e Kejvina Kthjellës dhe tjetra e Trejsi Sejdinit, që janë konfiskuar me dyshimet se janë vënë nga krimi dhe tashmë i kalojnë në përdorim policisë.

Siç shihni edhe në foton më poshtë, bëhet fjalë për një mjet tip Audi A8 i konfiskuar Kejvinës, si edhe makina tip “Mercedes-Benz, V8 biturbo”, që i është konfiskuar Trejsit, e cila në treg kap vlerën mbi 100 mijë euro.

1707997461_pol.jpg

Makinat e sekuestruara Kejvinës dhe Trejsit

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Haha: 15/02/2024 16:09

    U shkoka edhe emrat: jet semafori!????

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Media amerikane: Raketat e lëshuara nga Izraeli kundër Iranit kanë teknologji për t'iu shmangur radarëve

Media amerikane: Raketat e lëshuara nga Izraeli kundër Iranit kanë teknologji për t'iu shmangur radarëve