Fotolajm/ Kryebashkiaku Veliaj shkon me biçikletë në Asamblenë e PS

Fotolajm/ Kryebashkiaku Veliaj shkon me biçikletë në Asamblenë e PS

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj

Kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj u shfaq tepër sportiv sot në Asamblenë Kombëtare të PS.

Ai u fotografua teksa shkonte me biçikletë drejt Pallatit të Kongreseve, ku prej orës 10:00 po zhvillohen punimet e Asamblesë se PS për zgjedhjen e strukturave drejtuese për katër vitet e ardhshme.

Veliaj, i cili është njëkohësisht edhe drejtuesi i PS për Qarkun, njihet për pasionin e tij për biçikletat dhe shihet shpesh në rrugët e kryeqytetit duke lëvizur mbi dyrrotakun e tij.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • tironci: 02/09/2021 16:22

  Po ca biciklete mer mashtrus ty te shoqerojne 2 makina perhere , vetem budallejt mund ta hajne ket marifet

  Përgjigju
 • gruja me shofer: 02/09/2021 15:35

  gruan e snobit e pret cdo dite shoferi personal poshte shtepise per te levizur kudo qe ajo shkon.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!