FOTOLAJM/ Makina del nga rruga dhe përfundon në dritaren e banesës! Flet pronarja e shtëpisë: Isha në gjumë

FOTOLAJM/ Makina del nga rruga dhe përfundon në dritaren e banesës! Flet pronarja e shtëpisë: Isha në gjumë

Makina në dritare

Një mjet tip Peugeot ka përfunduar në njërën prej dritareve të një shtëpie në Beograd. Autoritetet policore serbe kanë konfirmuar se përveç dëmeve materiale, fatmirësisht aksidenti nuk ka shkaktuar viktima.

Një prej banueseve të shtëpisë së dëmtuar rrëfeu si e përjetuan 'pushtimin' nga makina.

"Unë isha në gjumë, dhe burri im sapo kishte shkuar në shtrat. Në dhomën tjetër flinte vjehrra. Më zgjoi një shpërthim i tmerrshëm. Nuk e dija në atë kohë se çfarë ishte dhe kur shkuam në dhomën e ndenjjes nuk mund ta besonim atë që kishte ndodhur. Vetura ishte pothuajse e tëra në dhomë pasi që vetëm rrotat e pasme mbetën jashtë”, tha ajo.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë, gazetari Koçi nga Dortmundi: Një fitore, shpresë për të kaluar grupin e EURO 2024

Humbja me Italinë, gazetari Koçi nga Dortmundi: Një fitore, shpresë për të kaluar grupin e EURO 2024