VIDEO/ Momenti prekës mes gjithë tensioneve në Gjykatë, polici përqafon dhe puth vëllanë e Mateos

 

Mes gjithë tensioneve në Gjykatë, ka pasur edhe një moment prekës. Është një nga policët që përqafon dhe puth vëllanë e Mateos. Ky i fundit kapërceu edhe derën e jashtme të Gjykatës, pasi kishte frikë se Klodiani do të futej fshehurazi në Gjykatë, por më pas efektivët e morën dhe e çuan te furgoni, për t'i treguar se nuk autori brenda.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Mateos, Klodian Çalamani izolohet në burgun e Vlorës nga frika e një sulmi në atë të Fierit! Tensione gjatë seancës gjyqësore, familjarët: Të varet, t'i marrim hakun çunit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

‘S’e di nëse drejtimi politik i Shkodër është surprizë e këndshme’, Edona Bilali tregon sfidat politike, bullizmin ndaj saj e deri te videoja e pastrimit që u bë virale