FOTOLAJM/ Një javë më parë 'pushtoi' Europën me Italinë, sot Mancini pret radhën te kasapi

FOTOLAJM/ Një javë më parë 'pushtoi' Europën me Italinë, sot Mancini pret radhën te kasapi

Si sot një javë më parë Roberto Mancini pushtoi europën teksa fitoi europianin si trajner i Italisë, por vetëm 7 ditë më pas ai ka paraqitur një botë krejt ndryshe. Dirigjenti i ‘axurrëve’ këtë mëngjes është fotografuar te kasapi i lagjes teksa priste radhën.

Kjo thjeshtësi e Mancinit po komentohet shumë, ndërsa në foto ai shfaqet, duke biseduar me një banor të një fshati në Ankona ku trajneri i Italisë po kalon pushimet në shtëpinë e prindërve të tij.

Ne.k./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit