FOTOLAJM/ Parashutisti bie në det, pushuesit e shpëtojnë nga mbytja

Foto nga vendngjarja

Pushuesit në plazhin e Qerretit në Kavajë i kanë shpëtuar jetën një parashutisti, i cili rrezikoi të mbytej pasi ra në det. Pushuesit i kanë shkuar menjëherë në ndihmë, duke shmangur një ngjarje tragjike, ndërsa fotot e momentit janë kapur nga LSA. Për ngjarjen nuk ka ende asnjë njoftim zyrtar nga Policia.

J.SH./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento

Komente

  • Alban V.: 01/08/2021 00:55

    Une jam parashutisti dhe di not aq sa te mos kisha nevoje per njeri. Por u mblodhen nga kurioziteti. Mbi te gjitha s;kam rene ne ndonje zone qe te mbytesha. Se kutpoj ca jane keto lajme na habitet

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Italia i përgjigjet thirrjes së Biden/ Draghi: Do të dhurojmë edhe 30 milionë doza të vaksinës anti-COVID