FOTOLAJM/ 'Duke shty procesin' Rama ndan foton me komisionerin Varhelyi

FOTOLAJM/ 'Duke shty procesin' Rama ndan foton me komisionerin Varhelyi

Kryeministri Edi Rama ndau sot në rrjetet sociale një foto me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi nga samiti BE-Ballkani Perëndimor që u zhvillua sot në Tiranë. 

Rama i ka bashkangjitur kësaj fotoje diçiturën “duke shty procesin”, që me sa duket i referohet procesit së integrimit evropian të Shqipërisë.


Lajmi kryesor:

BE 6 miliardë euro për Ballkanin, në Tiranë samiti për Planin e Rritjes, Varhelyi: Do të merret deri në 2027! Rama: Në qershor duam të jemi në zonën e pagesave në euro


B.K/S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Ministri i Kosovës: Beogradi përgjegjës për tensionet mbi dinarin

Ministri i Kosovës: Beogradi përgjegjës për tensionet mbi dinarin