FOTOLAJM/ Shokuese në Durrës, prindërit nxjerrin fëmijët e zhveshur për të lypur në rrugë, madje ‘nën hundën’ e policisë! Askush nuk reagon

FOTOLAJM/ Shokuese në Durrës, prindërit nxjerrin fëmijët e zhveshur për të lypur në rrugë, madje ‘nën hundën’ e policisë! Askush nuk reagon

E rëndë në Durrës. Në këto foto shikoni 2 fëmijë, të zhveshur totalisht, që janë nxjerrë në mes të rrugës nga babai i tyre për të lypur.

Gazetari i Report Tv Aldo Mustafa raporton se prindërit i nxjerrin çdo ditë në rrugë fëmijët e tyre në të tilla kushte, ndërkohë që sot siç duket edhe nga fotot një furgon policie i ka kaluar shumë pranë dhe thjesht ka injoruar situatën.

Fotot shokuese që shihni janë marrë përballë gjykatës së Durrësit ditën e sotme.

 

K.T./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 12/10/2022 02:10

  Dergojani keto foto Rrumbullakut per nivelin e policeve,nje Cucit,se asnje zyrtar nuk reagoi edhe pse keta femije po //jepnin shfaqje// perpara dritareve te gjykates,nje kopje dergojuani shoq.civile dhe sherbimeve sociale si //certifikate vleresimi// per punen e perkushtimin e tyre dhe nje kopje Rames, se thoshte qe asnje nuk vdes per buke ne Shqiperi.Nuk vdes sa kohe perbindeshit te nxjerrin te lypesh lakuriq ne rruge dhe organet perkatese nuk reagojne dhe sa kohe je i vogel e nuk kupton,ndryshe po u rrite perfundon duke u lutur per ndihme ne mediat e ndryshe,ose me keq,si ai djali ne Prrenjas qe vari veten per shkak te varferise ekstreme para ca kohesh.

  Përgjigju
 • Edi: 11/10/2022 20:48

  Pupù ku kemi arritur. Ah enver enver....

  Përgjigju
 • Mt: 11/10/2022 16:17

  E turpshme, e tmerrshme. Polici shkerdhate, prinder te degheneruar, shtet I pavlere. Me qan zemra per keto femije.

  Përgjigju
 • Tmerrshme: 11/10/2022 14:40

  Kjo është super e tmerrshme e pa imagjinueshme ,po jetojme ne nje vend që vetem leku vleresohet dhe te gjithe duan te jene me siper me te forte se tjetri , komb horror qe trasheguam nga nje sistem makaber , ku jane njerezit perrreth , ose me me mire gazetari nuk i mbuloi nuk njoftoi policine , ata duhen patjeter ti hiqen kujdestaria nga prinderit , me vjen shume keq ku komb eshte katandisur nga tranzicioni,nga leku ,nga normat vlerat jo normale qe po ushyqen dite per dite nga politika , nga egoja qe cdokush eshte me i mire se tjetri dhe siper tij ska me te mire , me kulturen jemi katandisur shume shume shume keq , fajin e ka 40% poltika , 10 % ata qe perfituan nga tranzincioni ne kurriz te te tjerve nga padija , 50% kultura qe shqiptari i ushqen brez pas brezi femijeve . Jam shume i trishtuar per keto pamje dhe kete vend te mbaruar

  Përgjigju
  • Dakord: 11/10/2022 18:25

   Avash ti o rob agresiv qe shan gjithe kombin per ca funderrina a thua se vetem ne shqiperi ndodhin keto gjera. Ske turp

 • Arben: 11/10/2022 14:13

  ju shke...... robt njerez qelbesira. Nuk e meritoni te quheni prinder. Policia legene se mos ben noj pune te dobishme per komunitetin noj here.

  Përgjigju
 • horror: 11/10/2022 13:52

  kjo eshte uleritese...

  Përgjigju
 • Migjeni: 11/10/2022 13:22

  Më vjen keq që jam akoma kaq aktual

  Përgjigju
 • Barti: 11/10/2022 13:10

  Tani ju thoni ti mesojme policve gjithe kodin penal. Policet jane injorant, nuk reagojne asnjehere vet.

  Përgjigju
 • Shqipëria: 11/10/2022 13:03

  Ka shumë kafshë ky vend.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Ministrja Krifca në Bruksel: Angazhim maksimal për përthithjen e fondeve të BE-së për Bujqësinë

Ministrja Krifca në Bruksel: Angazhim maksimal për përthithjen e fondeve të BE-së për Bujqësinë