FOTOLAJM/ Takimi i ngrohtë mes fëmijës serb dhe efektivit të Kosovës në Banjskë

FOTOLAJM/ Takimi i ngrohtë mes fëmijës serb dhe efektivit të Kosovës në Banjskë

Credits: Ognen Teofilovski, Reuters Pictures

Situata në veri të Kosovës është ende e tensionuar pas vrasjes së policit nga bandat serbe. Kjo bëri që forca të policisë së Kosovës të dislokohen në Banjskë aty ku ndodhi ngjarja, por një foto e veçantë ka tërhequr vëmendjen.

Një takim i ngrohtë mes fëmijës serb të Kosovës dhe një oficeri të policisë së Kosovës në fshatin Banjska pas sulmit terrorist të orkestruar nga regjimi i Presidentit serb Vuçiç.

Credits: Ognen Teofilovski, Reuters Pictures

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lol: 27/09/2023 16:08

  E ka shkruajtur ne ball qe esht serb?

  Përgjigju
  • kirbi: 28/09/2023 04:38

   esht fshat i banuar vetem me serb

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Veprimet e gabuara që mund t’iu vjedhin paratë online! BSH nis fushatë informimi

Veprimet e gabuara që mund t’iu vjedhin paratë online! BSH nis fushatë informimi