FOTO-LAJM/ Të tensionuar, Noka dhe Salianji vijojnë debatin në korridoret e PD-së

Takimi i grupit parlamentar të PD-së është shoqëruar me debate ditën e sotme, pasi ende mes radhëve të deputetëve ka pakënaqësi për përjashtimin e Sali Berishës.

Flamur Noka, një nga përkrahësit i cili ka dalë hapur ndaj Berishës ka zhvilluar diskutim të ashpra me Bashën duke i kërkuar llogari për vendimin e marrë.

Ndërkohë debatet kanë vijuar edhe në korridoret e selisë blu. Pas mbarimit të mbledhjes Noka është parë i tensionuar duke debatuar me Ervin Salianjin. Siç shihet nga fotot ato po vijojnë debatin edhe pas mbledhjes së PD-së.


Lajmi kryesor:

Basha ‘i pret krahët' Berishës: S’ka mbledhje të Kuvendit Kombëtar se do ishte anti-Amerikane! Noka: I fute thikë pas shpine PD/ DEBATET


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Hapja e Rrugës së Arbrit, Braçe: Fjala e dhënë e mbajtur! Nxit ekonominë e Dibrës, për bujqësinë, blegotrinë e turizmin