FOTOLAJM/ Veliaj vizitë në Washington: Kënaqësi të takohesh me një mik të vjetër si Arvizu

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka publikuar një foto nga Washington DC ku shfaqet bashkë me ish ambasadorin amerikan në vendin tonë Alexander Arvizu.

“Është gjithmonë kënaqësi të takohesh me një mik të vjetër, si ish ambasadori amerikan, Alexander Arvizu, në Washington DC, në ditën e parë pa maska në SHBA”, shkruan Veliaj.

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?

Komento

Komente

 • Tiransi: 15/05/2021 09:11

  Keni humbur shum pik me kete fodografi,eshte abasadori me i keq i ShBA,me i yrryeri i shqipetareve mbrojti shume krime te Sali kriminelit e te qeverise se tij.Mir qe e morem vesh se je ne Amerike,u beme merak se ku ke humb.

  Përgjigju
  • Bureto: 15/05/2021 13:15

   Sali Berisha "burrë shteti", Lul Basha "yll në ngjitje", si dhe ligjërimi i vjedhjes nga Lulzim Basha (Berisha),i fitores së Ramës në zgjedhjet për kryetar bashkie në Tiranë, që zhvilloheshin katër muaj pas masakrës së 21 janarit 2011, janë kontributi më i shëmtuar që i ka lënë ambasadori Arvizu peshqesh, demokracisë dhe shtetit të së drejtës në Shqipëri. E kushim harruar, por ja që na i kujtoi "ylli" tjetër në ngjitje, që është krenar për 'mikun' e tij.E po si do quhej ndryshe politika po mos ishte k*rvë?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë