Fotolalajm/ Jozefina Topalli 'ngushëllon' Lulzim Bashën: Mos ju ardhshim për të keq

Fotolalajm/ Jozefina Topalli 'ngushëllon' Lulzim Bashën: Mos ju ardhshim për të keq

Lulzim Basha në konferencën e jashtëzakonshme

"Mos ju ardhshim për të keq", ka qenë ky ngushëllimi i ish-kryeparlamentares, Jozefina Topalli, për "vdekjen politike" të kryedemokratit Lulzim Basha pas shkarkimin të tij në Kuvendin e Sali Berishës.

Me toke të forta ironik, Topalli ka shpërndarë një fotografi nga konferenca e jashtëzakoshme që doli sot Basha për pas përfundimi të mbledhje së Kryesisë.

Basha në këtë konferencë tha se nuk do të njihte asnjë vendim të Kuvendit të Berishës, ndërsa paralajmëroi shkarkime duke nisur që nga Edi Paloka, kryetarin e Këshillit të PD dhe 11 anëtaët e Kryesisë dhe 11 kryetarë degësh që nuk mbështetën Kuvendin e 18 dhjetorit.  

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • murinjo: 12/12/2021 00:20

    hahaahahahahahahahhahahahahhaha sikur po gjuhet encja ne zone. sa gjynof kta. si ne vaki duken. ngushellime lul

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)