FOTO/ Protesta e dhunshme, demokratët e Berishës i shkatërrojnë zyrën Bashës

FOTO/ Protesta e dhunshme, demokratët e Berishës i shkatërrojnë zyrën Bashës

Deputeti i PD-së, Kreshnik Çollaku ka publikuar foto nga brenda zyrës së Lulzim Bashës që duket totalisht e shkatërruar me xhama të thyera, orendi të prishura nga hedhja e gurave dhe sendeve të forta nga protestuesit.


Lajmi kryesor:

VIDEO dhe FOTO/ Si një 'fushëbetejë' pas një lufte të ashpër, shkatërrohet zyra e Bashës, çfarë ka mbetur nga PD pas 'sulmit' të Berishës


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)