FOTOT/ Afrimi i datës së koalicioneve, gruaja e Bashës dhe gruaja e Metës intensifikojnë takimet në lokalet e Tiranës

Monika Kryemadhi dhe Aurela Basha

Në fillim të marsit skadon dhe afati i regjistrimit të koalicioneve, teksa ende nuk dihet se si do të shkojë në zgjedhje opozita shqiptare.

E duket se në këtë kuadër po intensifikohen dhe takimet, teksa mesditën e sotme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është parë të takohet me Aurela Bashën, bashkëshorten e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Kujtojmë se në prag të fushatës, me porosi të kompanisë së PR, Aurela është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto nga përditshmëria e familjes për të treguar sa më familjar dhe të ndjeshëm bashkëshortin e saj që kandidon për kryeministër./ Marrë nga Tirananews.al

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento

Komente

 • Tirona: 23/02/2021 20:23

  Sa e urte cenka bo Mona , po e ndjek grun e botes nga mbrapa si nje lypsare, cfare po ngjet valle me kete grua.

  Përgjigju
 • robi: 23/02/2021 17:18

  Gruaja me llapaqene e planetit, Sudja e perralles me 5 pika , doktoresha horoskopike leshelike babaxhike ne grahmat e fundit . Me 25 prill leshelija per skrap.

  Përgjigju
 • Like: 23/02/2021 16:42

  Nuk e paska degjuar burrin surrat kali qe perseri del pa maske. Ajo duhet te denohet njehere mbase i hujne trute e thara

  Përgjigju
 • O tej: 23/02/2021 16:34

  Cfar jane keto biba ?

  Përgjigju
 • Alb: 23/02/2021 16:03

  Mall kan grat qe u zgjidhin punet opozit e deshtuar u thot mir i gjati opozit fallxhoresh.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Kur është koha e duhur për të pirë ujë me limon