FOTOT/ Vjehrri fiton vulën, Malltezi entuziast, thyen arrestin shtëpiak dhe bën ‘kameramanin’ e Berishës

FOTOT/ Vjehrri fiton vulën, Malltezi entuziast, thyen arrestin shtëpiak dhe bën ‘kameramanin’ e Berishës

Malltezi filmon Berishën në dritare

Sali Berisha mori sot vulën e Partisë Demokratike, pas vendimit të Apelit, duke i rënë kështu alibia e tij se ekziston një komplot i drejtësisë kundër tij i koordinuar nga amerikanët.

Por ky vendim i Apelit e gjeti ish-kryeministrin në arrest shtëpie për aferën Partizani, ndërsa në 'festë' i është bashkuar edhe dhëndri i tij, Jamarbër Malltezi. Ky i fundit ka thyer masën e arrestit shtëpiak dhe ka shkuar në banesën e vjehrrit duke bërë rolin e kameramanit. 

Berisha drejtua sot militantëve në një fjalim poshtë ballokonit të shtëpisë. Por ajo çfarë tërhoqi vëmendje ishte entuziasti i dhëndrit Malltezi teksa filmon Berishën nga dritarja në dritare.

 

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë