FOTOT/ Mosha është thjesht një numër, Jennifer Lopez, një “bombë” e vërtetë me bikini

FOTOT/ Mosha është thjesht një numër, Jennifer Lopez, një “bombë” e vërtetë me bikini

Jennifer Lopez

Edhe pse 54-vjeçe këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez vazhdon të mbetet një nga femrat më seksi në botë.

Jennifer Lopez ka mahnitur fansat me format trupore në një fushatë të re për markën italiane të veshjeve intime “Intimissimi”.

Në fotot e publikuara së fundmi, Lopez nuk i lë asgjë imagjinatës. Me një trup super të tonifikuar, me linja perfekte, këngëtarja të lë pa fjalë.

K.M//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Për të dy u tha njësoj: ‘Kështu njofton policia!’

Për të dy u tha njësoj: ‘Kështu njofton policia!’