FOTOT nga grabitja e bankës në Koplik, autori me maskën e ‘Scary Movie’ e me armë, mban peng rojën e sigurisë

FOTOT nga grabitja e bankës në Koplik, autori me maskën e ‘Scary Movie’ e me armë, mban peng rojën e sigurisë

Report Tv, me gazetarin Arsen Rusta, ka siguruar foto nga momenti i grabitjes së bankës në Koplik. Një prej autorëve, që duket edhe në fotot, është futur në ambientet e brendshme të bankës dhe mban në kokë maskën e Scary Movies, di edhe një armë me të cilin mban peng rojën e sigurisë.


Lajmi kryesor:

Report Tv siguron videon e grabitjes së bankës në Koplik, autori me maskën 'Scary movie’ mban peng rojën, dy të tjerët brenda pak sekondash zbarzin arkën e mbushin çantat me para


SI.E./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS