FOTOT/ Partneri i Rita Orës pozon duke bërë simbolin e shqiponjës dykrenare me duar

FOTOT/ Partneri i Rita Orës pozon duke bërë simbolin e shqiponjës dykrenare me duar

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi morën pjesë në Met Gala 2023.

Rita mori gjithë vëmendjen me një fustan të zi dhe transparent anash. Çifti kanë ndarë shumë foto nga ngjarja më e madhe vjetore në industrinë e modës.

Në mesin e shumë fotografive mund të shihet një, ku regjisori Taika Waititi bën simbolin e shqiponjës me duar, e që si inspirim duket se vjen nga gruaja e tij shqiptare.

1/7
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi